Pages

10 Ocak 2013 Perşembe

Eğlenceli Vakitler

Başlığa ne yazsam bilemedim.El işi mi desem ; boyama mı desem , kesme yapıştırma mı desem ne desem :) Hepsinden azar azar var. Yaparken çok eğlendik. O zama eğlenceli vakitler diyelim .Kreşe erken başladığı için Evrim Arda bu tür çalışmaları ancak okulda gördü.Daha sonraları evde de yapar olduk. Hatta şimdi o kadar alıştı ki , sürekli "anne bişeyler yapalım "anne dinazor yapalım " "anne şunu yapalım" "anne hadi gel malzemelerimizi alalım" modunda geziyor.Bu aralar televizyona da gıcık oldu. Seyretmek istemiyor .Hatta bazen gidip kapatıyor. Sanırım beraber vakit geçirmek hoşuna gidiyor. Bende çok mutlu oluyorum onu böyle gördükçe :))

Bu gece de bol bol aktivite yaptık :)

Hadi Bismillah :)

Bunlar ısınma çalışmaları : kozalak boyamada neymiş , 2dk da 2 kozalak boyarım :) 


esas malzemeleri dök anne :)
Bu çalışmayı facebook ta : çocuğumla evdeyim  sayfasından görerek yaptık .

Bu faaliyette kullandığımız renkli kağıt ta geri dönüşüm.Arkadaşımız Kayra Doruk 'un gönderdiği hediyelerin paketlerinden. Paketlerimizi atmadık. Kalanları da başka faaliyetlerde kullanacağız :)) 


Bay mikrobu da yine aynı sayfadan ilham aldık. İlham da değil hatta , direk aynısını yaptık. Sonrada Bay mikrop şarkısını söyledik.Güldük ....


Genelde bütün boyama çalışmalarının sonunda böyle resimlerimiz kalıyor elimizde :) Bunları da belki anneanne / dedemize hediye verirken paket kağıdı olarak kullanabiliriz. 


Aynı gece birde spiderman maskesi yaptık ki (babamız yaptı) Evrim Arda bayıldı. Gece onunla yattı.Sabah uyanır uyanmaz taktı ; okula götürmek istedi :)) O da ayrı bir postta artık :)

2 yorum:

  1. Ne kadar verimli bir gece olmuş sizin için :) bir o kadar da eğlencemiş görünüyorsunuz :)çalışmalar da harika hele o minik ressam hallerinede ne denir ki :) sadece maşallah :) yeni paylaşımlarınızı da dört gözle bekliyor olacağım eğlenceli ve bol öğrenmeli günler diliyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederiz :)) Yeni aktiviteler çok yazacak çok şey var ama vakit yok maalesef :)

    YanıtlaSil

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz :))