Pages

27 Ocak 2013 Pazar

Antalya'lı Çocuklara Sömestr Tatilinde Ücretsiz Fimler

Sabah Gazetesinin Akdeniz Ekinde okuduğum yazıyı paylaşmak istedim. Sömestr tatilinde çocuklar için 12 adet  film dönüşümlü olarak ücretsiz gösterilecekmiş. Ayrıca Devlet Tiyatrosu 'da sezonun ilk çocuk oyununu 29 ocak 2013 te sergilemeye başlayacakmış.
Filmler haftaiçi günlerde 13.30 ile 15.30 seanslarında haftasonlarında ise saat 10.00 - 12.00 - 14.00 seanslarında gösterilecekmiş.
Tatilde ne yapsak diye düşünen Antalya 'lı arkadaşlarım için burayada eklemek istedim. Sanırım diğer illerde de benzer programlar yapılmaktadır. Etkinliklerden maksimum düzeyde paylaşmanız dileğiyle. İyi eğlenceler.

Haberin ayrıntısı burada : BURADA
*******************************************
26.01.2013

Antalyalı çocuklar, Şubat ayında Çocuk Filmleri Festivali, ADT'nin çocuk oyunu ve Çocuk Oyunları Festivali'yle buluşacak
Antalya'nın sanat kurumları, üst üste etkinlikleriyle Şubat ayı boyunca çocukların yüzünü güldürecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 28 Ocak ile 2 Şubat tarihleri arasında Çocuk Filmleri Festivali yapıyor. AKM, Yenimahalle Kültür Merkezi ve Aksu Çocuk Kültür Merkezi'nde dönüşümlü olarak 12 film ücretsiz olarak gösterilecek. Keloğlan dışında Avrupa ülkeleri yapımı olan eserleri, veliler de izleyebilecek. ÇOCUK

OYUNLARI DA BAŞLIYOR
 Filmler haftaiçi günlerinde saat 13.30 ile 15.30 seanslarında, haftasonlarında ise saat 10.00, 12.00 ve 14.00 seanslarında gösterilecek. Antalya Devlet Tiyatrosu da 29 Ocak'ta sezonun ilk çocuk oyunu olarak Tıngır Mıngır Ülke adlı gösterisini sahnelemeye başlayacak. Deprem bilinci yaratan bu oyun, Şubat ayı boyunca tekrarlanacak. 
*******************************************

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz :))