Pages

15 Kasım 2012 Perşembe

İşte Benim Blogger Ödüllerim

Oğlumun blogunu açalı 1 seneyi biraz geçti . Bu süre zarfında çok anne çocuk blogu ,el emeği blogu inceledim. Çok güzel kurulmuş dostluklar gördüm. Benimde dostlarım oldu. Gün geldi ödülümde oldu sonunda. Sevgili Elif Sevim bizim sitemizi ödüle layık görmüş. Kendisi buradan da teşekkür ederim. 

Sevgili Elif 'in blogu : http://alikemalalp.blogspot.com/  İzleyin çok güzel aktiviteler yapıyorlar. 


Bu ödülün amacı izleyici sayısını arttırmak. Bende amacına uygun olarak aşağıdaki blogger arkadaşlarıma gönderiyorum. Umarım herkese uğurlu gelir :) 

İşte ödüllerim : 
http://cocuklarimlabuyurken.blogspot.com/  Yemek blogu olan ama çocuklarıyla yaptıklarını da ayrıca paylaşmak isteyen tatlı bir annenin blogu. Mutlaka bakınız çok güzel şeyler yapıyorlar çocuklarıyla. 

http://cocuklugeziler.blogspot.com/  Nurturiadan yakın arkadaşım Nihal 'in çocukla nerelere gidilir , neler yapılır adına yazdığı çok  faydalı blogu .

http://aselname.blogspot.com/ Yine nurturiadan çok yakın arkadaşım Hacer'in blogu . Benim blog yazmaya başlamama sebep olan 2 arkadaşımdan birisidir kendisi :) Benim oğlumla yaşıt tatlı kızının  yaptıklarına bayılıyorum . 

http://annediryuregi.blogspot.com/ Sevgili Nurcan Hanım bu ödülü almış daha önce ama 17 aylık oğlu için o kadar güzel şeyler yapıyor ki oğlu için ben onada gönderiyorum. 

http://oyuncuanne.blogspot.com/ Yine nurturiadan yakın arkadaşım Merve 'nin blogu. Blog yazmaya yeni başladı sayılır ama çok hızlı yok alıyor .Sevimli oğluyla yaptıkları süper . Gerçekten tebrik ediyorum. Ve blogunun çok daha iyi yerlere geleceğine eminim :) 


4 yorum:

 1. ooyy Mürüvvet'ciğimm çok çok teşekkür ederim:) Nazik insan seni:)) Ne kadar incesin ;) Zaman hızla akıyor ben de ona ayak uydurmaya çalışıyorum.Şuan takip edebildiğim pek blog yok.hala blog takibi özürlüsüyüm:S ama en kısa zamanda ben de ödülleri paylaşacağım.sevgilerimleee;)

  YanıtlaSil
 2. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. İlk ödülünüzü vermek benim için ayrı mutluluk, bloğunuz bu ödülü hak ediyor. Beraber nice paylaşımlar dileğiyle :)
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. öncelikle inceliğiniz için çook teşekkür ederim.sonrasında cevap yazmakta bu kadar geciktiğim için özür dilerim:)hem çalışıp hemde 2 farklı yaştaki çocukla anlamlı vakit geçirmeye çalışınca biraz zorlanıyorum malesef...bu ödül benim için çoook anlamlı ve çok değerli.çünkü yeni blogum için bir ilk,yani ilk göz ağrısı.uzun zamandır kaybettiğim yazma hevesimi bana yeniden kazandırdığınız içinde çok teşekkür ederim.nice güzel paylaşımlarda bol bol görüşmek dileği ile.sevgilerimle...

  YanıtlaSil

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz :))